Atp 250 Eastbourne International 2024 Program, Výsledky

Atp 250 Eastbourne International 2024 Program, Výsledky ️

Plne Funkčná Ruleta V Ciferníku Hodiniek Za Necelých Six Hundred 000 Raper Drake Si Užíva Plody Svojej Práce

Celou bizarní situaci okomentoval i promotér I ALLA FALL Petr „Píno“ Ondruš. Jedním ze zápasů hlavní karty bude souboj těžkých vah Orlov vs. Hoseinni. Fanoušci IAF ze sice těšili em původní duel Orlov vs. Cverna, druhý jmenovaný však krátce po prohraném zápase v nizozemské organizaci Hexagone prohlásil, že mhh zápas jaksi zapomněl.

První ročník se uskutečnil v roce 2009, letos tedy půjde už o 15. Czech Tour patří stejně jako závod Okolo Slovenska do série UCI Europe Tour 2. 1. Jak jsme se již zmiňovali včera, Ondřej Lón měl svůj postup doslova vydřený a doufali jsme, že dnes už to půjde jako po másle. Bohužel včerejší noční můra ještě neskončila. Jakub Oliva otevřel na buttonu své K K obvyklým raisem, který ke štěstí zadefendovaly oba dva blindy.

Laureátem Xi Ročníku Harantovských

Tedy alespoň v prvním “prstenovém“ turnaji celého festivalu. Mini Top level WSOP Circuit zná svého šampiona. Ve finálovém dni figuroval i jeden ze zástupců české pokerové školy. Jak se dařilo Tomáši Královi se dozvíte v článku. Nejvícekrát zvedli trofej nad hlavu Američané. K triumfu Andyho Roddicka, který byl” “jeho předposledním v kariéře (2012), přidal další dva Taylor Fritz (2019 a 2022).

Každá varianta jou vytištna za pomocí chromové technologie! Hledejte paralelní verze Cosmic, Crimson Pulsar a Golden Treasures a další! Každý box obsahuje průměrně (5) Platinum Variant karet. Října 2023 zazní v Červeném kostele v Brně výběr z Responsorií expert Bílou sobotu Carla Gesualda da Venosa spolu se světovou premiérou “Exsultet” Ondřeje Kyase pro sbor, staré nástroje, vibrafon a smyčcový orchestr mostbet 30 free spins.

Basics Of Winning Slots

V top 12 bodování z jeho aktuálních reprezentačních spoluhráčů figuruje také Niko Huuhtanen (17+26). Oba dva si svými výkony hlasitě říkají o premiérovou nominaci na mistrovství světa. Tou největší hvězdou je útočník Antti Suomela, jenž sixth v dresu Lausanne posbíral 39 bodů (12+27) ve 39 zápasech a patří ngakl do první desítky kanadského bodování švýcarské NL. Suomela u se čtyřmi přesnými zásahy také nejproduktivnějším Finem v letošním ročníku EHT, zatím se postaral u čtvrtinu všech gólů Suomi. V nominaci české hokejové reprezentace pro Švédské hokejové hry 2024 sony ericsson nacházejí 2 brankáři, 10 obránců the hned 15 útočníků.

 • Teď cuando na chuť z UTG+2 otevřel E 9, po kterém čelil 73K allinu od Rona Nissim s 5 5.
 • Soubor Dyškanti zazpívá pod vedením Martina Horyny.
 • To se skrz velkou porci 45minutových levelů podařilo hned 25 hráčům.
 • Nyní jsme ho alespoň zastihli ve hře, kdy zadefendoval svůj small blind stejně jako Mustafa Jukovic svůj velký.

Do konce ledna je v archivu Českého rozhlasu možnost poslechnout si audionahrávku hry Vladislava Vančury Alchymista, která suoka pořízena v roce 1968. Děj je situován do doby panování Rudolfa 2. Ledna 2024 byla ve Sněmovním sále Nové radnice v Brně udělena koszt města Brna prof. Jiřímu Sehnalovi. Musica Rudolphina laureátovi srdečně gratuluje. Byly zveřejněny videozáznamy, dostupné také s prezentacemi přímo z programu, a také fotogalerie z open source komunitní konference DevConf. CZ 2024 konané z 13. Její soupeřka, Kamila Šimková, má na kontě celkem tři profi zápasy, avšak v posledních dvou si bohužel připsala prohru.

Souboru Dyškanti Na Festivalu Komorní Hudby

Po rozpuštění stolu přesadili floormani Ondřeje Lóna mhh televizní stůl, kde vydržel na dvě hry, ze kterých hrál jen jednu. Akční diktátor stolu Bob Skopalík otevřel hru raisem mhh 10K, což dorovnali hned tři soupeři. Karlos mi jentak mezi řečí” “sdělil, že už prohrál kingy, po kterých spadl na 200K.

 • Čest severočeského hokejového rodu bude v Karlstadu hájit pouze David, kreativního forvarda v nominaci nahradil liberecký Adam Najman.
 • Jedna” “unces největších hvězd ELH si v národním týmu měla zahrát po boku bratra Davida, ovšem nemoc rozhodla jinak.
 • Kromě titulových zápasů karta nabídne další zajímavé souboje.
 • Celou bizarní situaci okomentoval i promotér IAF Petr „Píno“ Ondruš.

Přitom em Portuguese je IWC umí krásně ladný. Ale to je fakt věc osobních preferencí, univerzální vkus neexistuje.”

Týden Kolem Roku 1600 (vaet, De Monte, Regnart, De Kerle,” “luython,

Styl, který česká reprezentace vyznává pod Rulíkovým vedením, byl k vidění we ve čtvrtečním mači s Tre Kronor. Česká reprezentace ovšem z nastolených standardů velmi rychle slevila, což se jí v duelu sony ericsson silným soupeřem krutě vymstilo. Duely Česka se Švédskem jsou ozdobou letošní European Hockey Tour, obě družstva už divákům nabídla 15 přesných tref – in order to je bezmála čtvrtina celkové gólové produkce prestižního seriálu. Věříme, že v podobném duchu se ponese i dnešní utkání na Švédských hokejových hrách.

 • Osvěžená jedenáctka Letenských to ale bez problémů zvládla.
 • Tři korunky daly dohromady ofenzivně silný výběr, nejvýraznější postavy se nahánějí mhh čele bodování švédské či švýcarské ligy.
 • Aktivní hra, spousta ofenzivních příležitostí.
 • Jakub Oliva otevřel na buttonu své K T obvyklým raisem, který ke štěstí zadefendovaly oba dva blindy.

Poté si Moore na rok odskočil perform creamovského tria BBM. Z 90. let bych” “uvedl ještě jeho experimentální album „Dark Days In Paradise“ (1997 např. „One Great Reason“, „One Good Day“, „I Have discovered My Love Within You“, „Afraid Regarding Tomorrow“, „What Are We Here For“). Texaský veterán Albert Collins poté, corp se chytil na konci seventies, znovu tak nějak paběrkoval, byť točil solidní bluesová alba veoma např. „Frostbite“ (1980, např. „I Got A Problem“, „Blue Monday Hangover“, „Give Me My Blues“, „Brick“) nebo „Don´t Lose Your Cool“ (1983, např. „Get To Gettin´“, „When A Guitar Takes on The Blues“, „Meltdown“ ). Copelandem Grammy za společnou desku „Showdown“ (1985, např. „Lion´s Den“, „Black Cat Bone“, a new covery „Blackjacks“, pův. od Ray Charlese, a „T-Bone Shuffle“, pův. od T-Bone Walkera).

Konference Věnovaná Osobnosti A Dílu Jana Blahoslava

Pak vzniklo asi nejprodávanější LP kapely „Last Safe Place“ (1982, hit „Addicted“, dále např. „Nobody Said It Was Easy“, „The Last Safe Place On Earth“, „It Doesn´t Matter“, „You Recognize how Those Males Are“). Následně Pollarda u hlavního vokálu vystřídal chicagský běženec Dennis „Fergie“ Frederiksen (ex-Trillion) a celé se to dostalo ještě na vyšší AOR-ový label. Bezpochyby žánrově nejčistší VINYLSKIVA „So Fired Up“ (1983, např. „Carrie´s Gone“, „Wait 1 Minute“, „Turning Point“, „Don´t Take This Away“, „Yours Tonight“, „Lifeline“) se ovšem moc neprodávalo, a new skupina se rozpadla.

 • A kvalitu má i deska „Wave Of Emotion“ (1996, např. „Breakdown“, „I´m Comin´ Out“, „Moonshine“, „Stoned“, „Wave Of Emotion“).
 • Domovské soutěže všech čtyř zúčastněných zemí během turnaje stojí, ihned poté je čeká cílová rovinka před blížícím sony ericsson play off.
 • Mini Top level WSOP Circuit zná svého šampiona.
 • To při počtu 2. 532 původních vstupů znamená méně než 1% post.

Díky vizáži byli Hanoi Rocks cpáni i do glam-metalové škatule někam k Mötley Crüe, někdo u přiřazoval ke glam-punku. Rebelskému a špinavému pojetí hard rocku Guns N´Roses začali někteří publicisté říkat (pokolikáté už? ) street rock, občas sony ericsson objevila označení sleaze rock nebo „new rebels“. Je také pravda, že někdo je pořád házel na ono rozsáhlé L. A new. My zůstaneme circumstance street rocku, přestože Adler o 10 svůj pačes dbal velice velmi. Oni totiž chlapci glammery přímo nesnášeli, tedy kromě Hanoi Rubble. Nezapomínejme, že během druhé poloviny 80.

Člena Výzkumného Centra Musica

Vévodí jí Taylor Fritz, zdejší dvojnásobný vítěz, dvojkou je pak Tommy Paul, loňský finalista. Spolu s Mallorcou jde o poslední přípravný turnaj před Wimbledonem, který následuje hned od pondělí 1 ) České hráče v akci neuvidíme, i tak se ale bude mhh co dívat. Mně se na Portofino spíš nelíbí ten tvar ruček.

 • 2022 Goodwin Champions přináší Platinum Variants celého základního setu, Splash regarding Color a karty Goudey.
 • Jedná ze především o autory textů na známé písňové melodie.
 • Oba dva si svými výkony hlasitě říkají o premiérovou nominaci na mistrovství světa.
 • Z 90. let bych” “uvedl ještě jeho experimentální album „Dark Days In Paradise“ (1997 např. „One Very good Reason“, „One Good Day“, „I Have Found My Love Within You“, „Afraid Associated with Tomorrow“, „What Are We Here For“).

V akci třetího dne sony ericsson bohužel ztratili Jan Bednář, Bára Mlejnková i Robert Kokoška, na vyplácené pozice Turnaje turnajů se tak letos probojovali tři hráči. Vloni jich bylo pět, předloni a sixth v roce 2016 čtyři. Nechť však kvalita i letos zvítězí nad kvantitou, sixth v každé z těchto edicí se náš reprezentant probojoval alespoň do šestého herního dne.

2019, Recenze Jana Kouby Na Vydání Faksimile Jana

Výběr zčásti kopíruje soupisky z předchozích zastávek EHT, u překvapení ale rozhodně není nouze. Beijer Hockey Games jsou předposledním turnajem letošní Euro Hockey Trip – a tedy i předposlední ucelenou přípravou před startem mistrovství světa v ledním hokeji. Mnozí z nominovaných hráčů se představí i actually na květnovém šampionátu v Praze a great Ostravě. Posledním vydaným nosičem z roku 2020 je „Arctic Monkeys Live In The Royal Albert Hall”.

Jeho mechanická konstrukce spočívá em kuličkových ložiscích mimořádně vysoké kvality. Hlava kola se otáčí vysokou rychlostí a new s velmi malým třením. Jak je vidět, i staré blues s novou krví nakonec doplulo carry out 21. století. Něco z výše uvedených kapel poslouchat jde a to dokonce dosti příjemně, něco jen s obtížemi, a něco jen z důvodu, že jste časoprostorovými dveřmi přišli ze 75. Meg je opravdu tvrdá bubenice, the tak se pojďme vrátit zpět carry out osmdesátých let a několik jejích drsných hardrockových” “kolegyněk si připomenout. Leon Tsoukernik ⭐ pomáhal přepsat pokerovou historii.

Ledna 2016, Benefiční Koncert Souboru Dyškanti

Informace um dalších českých (ne)postupech vám přineseme po zveřejnění kompletních výsledků, menší stack cuando měl podle informací finalisty ČPT Tomáše Koláříka zabalit Stanislav Cifka. Tím nejzvučnějším jménem švýcarské soupisky je útočník Bliktis Malgin, jenž dal vale NHL a v tomto ročníku sbírá body sixth is v dresu curyšských Is. Vede si versus” “ben nadmíru dobře, bilance 16+24 ho sixth v produktivitě NL řadí na šestou příčku. Dobrou střeleckou fazónu mají také Tyler Moy (15+12) či Axel Simic (15+10). Za největší hvězdu výběru trenéra Sama Hallama ovšem považujeme produktivního útočníka Oscara Lindberga, dvojnásobného mistra světa a sixth is v současnosti třetího nejproduktivnějšího hráče švédské SHL (12+25).

 • Průměrný člen švýcarské soupisky professional Švédské hokejové hry 2024 má téměř 27 let, měří 184 cm, váží 85 kg – a také odehrál už 26 zápasů za reprezentační áčko.
 • Mnohé lze však očekávat také od Patrika Nemetha, jenž po 11 letech v zámoří přestoupil do švýcarského Bernu.
 • Tou největší hvězdou je útočník Antti Suomela, jenž sixth is v dresu Lausanne posbíral 39 bodů (12+27) ve 39 zápasech a patří tak do první desítky kanadského bodování švýcarské NL.
 • Den za dnem se téměř rekordní pole bude stávat komornějším, přičemž během právě skončeného třetího dne byl učiněn další podstatný krok na cestě ke korunovaci letošního světového šampiona.

Zpěvačka ze prezentovala tvrdším bigbítem, posluchači ji přiřazovali třeba k Joan Osborne nebo Melisse Etheridge. Hm, něco na tom je, možná bych tam přihodil i actually Sandru Nasic z Guano” “Apes. Přes všechny snahy prosadit ji mhh britských ostrovech ?i USA, zůstala Anouk čistě západoevropskou záležitostí. V USA se stala na určitý čas hvězdou kanadská zpěvačka Alannah Myles, která se soustřeďovala na tvrdší melodický rock, jejž obohacovala svým řádně procítěným vokálem. Úspěch měla we s dvojkou „Rockinghorse“, alcohol už jen doma v Kanadě (1992, hit „Song Instead Regarding A Kiss“, dále např. „Our Planet Our Times“, „Sonny Say You Will“, „Love Inside the Big Town“, „Make Me Happy“, „Lies And Rumors“).

2014, Konference

V následující tabulce sony ericsson podívejte na kompletního pavouka dvouhry, který ubde aktualizován o výsledky všech zápasů. Odebírej newsletter od Refresheru a buď informován jako první. Časomíry Casino Tourbillon jsou funkční ruletou. Tlačítko z 18k růžového zlata na osmi hodinách pohání hlavici kola doplněnou 37 kapsičkami – 1 zelenou, 18 červenými a 18 černými – a bílou keramickou kuličkou.

Zatímco 22letý brankář Šimon Zajíček byl odměněn za své výjimečné výkony v pozici dvojky Vervy, you 28letého Ondřeje Kašeho byl reprezentační first pouhou otázkou času. Jedna” “z . největších hvězd ELH si v národním týmu měla zahrát po boku bratra Davida, ovšem nemoc rozhodla jinak. Borce s bohatými zkušenostmi z NHL mhh soupisce nahradil liberecký Adam Najman.

Příspěvek Martina Horyny V Časopise Clavibus Unitis I V

Let byly empieza vypulírovaných a lesknoucích se, konzervativci ovládaných Spojených státech, hipýzácké a punkové modely an excesy (tedy zábava špinavé „spodiny“ ze střední třídy) jakýmsi tabu. Snad právě díky porušování těchto tabu sony ericsson staly „pistole as well as růže“ takovým zjevením a kupříkladu jejich první desky sony ericsson prodalo téměř stejně jako veleúspěšného springsteenovského „Born In Typically the U. S. A. “. Ze všech startovních flightů prošlo rovných 10 % hráčů do nedělního společného dne 2 . Tito úspěšní postupující již měli zajištěnou minimální výhru v hodnotě €400. Na nedělním programu dne se tidak nemuselo řešit, kdo odejde s prázdnou a kdo se dostane ITM, ale spíše, kdo z postupujících se prokouše všemi nástrahami až do pondělního finále.

 • Tak lze ve zkratce popsat nominaci české reprezentace na právě začínající Švédské hokejové hry.
 • Úspěch měla i s dvojkou „Rockinghorse“, ale už jen doma v Kanadě (1992, strike „Song Instead Associated with A Kiss“, dále např. „Our World Our Times“, „Sonny Say You Will“, „Love Within the Large Town“,  „Make Me personally Happy“, „Lies In addition to Rumors“).
 • Na druhou stranu, když je nedáte, o moc nepřijdete.
 • Nakonec, než aby ze Kabrhel přes Boba zdoublil, dopadlo to přesně naopak.
 • Mluvím u kapele Bonham,  v níž bicí ničil Bonzův syn Jason Bonham, „plantovsky“ kvílel kanadský zpěvák Dan MacMaster, kytaru svíral Ian Hatton a basu bil John Smithson.

Již dnes se dozvíme jestli získá Česká republika další zlatý prsten, nebo si budeme muset na český triumf v aktuálním vydání WSOPC počkat. Na druhé příčce sony ericsson usadil Andrew Brokos, který se sixth v top 10 pohyboval již po ukončení předchozího dne, kdy mu patřilo třetí místo. Do elitní desítky se vměstnali také šampion PCA z roku 2011 Galen Hall či jeden” “z nejúspěšnějších online grinderů historie Chris „Big Huni“ Hunichen. Jejich jména jsou však pouhou kapkou sixth v hvězdném moři, obsáhlý výběr chipcontů naleznete v závěru článku. Náramnou sezonu prožívá také Eemeli Suomi, s 51 physique (19+32) aktuálně nejproduktivnější hráč finské Liigy.

Youtube Video Propagující Osobnost Philippa De Monte

Národní muzeum : České muzeum hudby vydalo publikaci Dagmar Štefancové Rukopisy carry out roku 1700 v Národním muzeu : Českém muzeu hudby. Vědeckým redaktorem této publikace je January Baťa, recenzenty Petr Daněk a Charlie Horyna. Února 2024 byl Petr Daněk jmenován do funkce správce kostela sv. V hlavním zápase se představí Petr „Monster“ Kníže a Steven Krt, který má v současné době na kontě čtyři výhry v řadě. Organizace tento duel nazývají soubojem generací, v němž mladý talent prověří své schopnosti s šestačtyřicetiletou legendou českého MMA. Kromě titulového zápasu Hošek vs . Červinský (jenž nastoupí za zraněného Humburgera) se RFA rozhodlo dát šanci donedávna zavrhnutému Tadeáši Růžičkovi, který svede souboj o titul s Jacobem Mikulou.

 • Startovní listina je v Eastbourne velmi solidní.
 • Se Sazka Tour už se tak nesetkáme, loterijní gigant light beer zůstává hlavním sponzorem.
 • Z Kalifornie (konkrétně se San Franciska) pocházeli také Enchant, kteří stáli blízko Queensryche, Dream Theater, Kansas a nejvíce Dash.
 • Je také pravda, že někdo je pořád házel na ono rozsáhlé L. A new.
 • ElkY, který zasáhl perform hry asi před dvěma hodinami sony ericsson ještě nedostal nad starting stack.
 • Teprve v jeho osmnácti letech vyšel albový debut blonďatému kytaristovi a backvokalistovi, který se jmenoval Kenny Wayne Shepherd a pocházel z Louisiany.

Obdobnou letošní bilanci (21+16) má na kontě také Marcus Sylvegard, tahoun Växjö a toho času nejlepší střelec SHL. V domovské soutěži válí i actually křídelník Victor Ejdsell (17+18), Marcus Sörensen zase dorazí coby nejlepší střelec švýcarské NL (29+24). Švédský útok bude mhh Beijer Hockey Games nesmírně nebezpečný.

Května 2023, Koncert Souboru Dyškanti Ve Vídni

Martin Horyna završil seriál Zapomenuté knihy o hudbě svoji úvahou um monografii Františka Mužíka Kritika hudebního zápisu (ke stažení zde). Jan Kouba vzpomenul výročí Mirko Očadlíka (ke stažení zde). A Petr Daněk připojil svoji úvahu o vážné hudbě (ke stažení zde). Toto číslo u zároveň posledním, které vyšlo za šéfredaktorování Luboše Stehlíka. Díky této možnosti byly texty členů výzkumného centra Musica Rudolphina a jejich externích spolupracovníků zpřístupněny široké čtenářské obci, za což jsme Luboši Stehlíkovi a periodiku Harmonie vděčni.

 • Jak se dařilo Tomáši Královi se dozvíte v článku.
 • V tomto článku najdete vše podstatné k největšímu etapovému” “cyklistickému závodu v Česku, který se vrací ke svému původnímu názvu Czech Tour.
 • Její soupeřka, Kamila Šimková, má na kontě celkem tři profi zápasy, avšak v posledních dvou si bohužel připsala prohru.
 • Ačkoliv jde o mezinárodní závod, má hned 6 českých vítězů, přičemž nejúspěšnější jezdec Leopold König triumfoval hned dvakrát.

Ten vynechal první utkání v hlavním městě Dánska, v Jablonci už ale odkopal okolo 25 minut. Kvůli zranění ngakl zůstal mimo jen Casper Højer. Dánský obránce zatím v sezoně neodehrál ani minutu.

Disertační Práce

Opět se obraceli k rozsáhlejším hudebním plochám, plným instrumentální ekvilibristiky, harmonických a rytmických změn a pochopitelně – jak jinak – zbytečného předvádění se, kompoziční přeplácanosti an otupování rockových hran. Když” “už jsem nahoře zmínil party, co vycházely ze zepelínů, ngakl když se in order to vezme kolem the kolem, nikdo nemohl okopčit Led Zeppy lépe než jejich vlastní krev. Tudíž se vlastně ani nejedná o kopčení, jen o rodové pokračování. Mluvím u kapele Bonham, v níž bicí ničil Bonzův syn Jason Bonham, „plantovsky“ kvílel kanadský zpěvák Dan MacMaster, kytaru svíral Ian Hatton a basu bil John Smithson. Většina esencí kladiva bohů byla v téhle mladé partě zachována – hrom-bubnování, brutální synkopy, surová kytara, nebeský hlas, patos, dokonce aj ity arabesky. Z početného zastoupení českých hráčů ve dni a couple of se do dnešního finále probojoval jen jeden osamocený český pokerový mušketýr.

 • V útoku se rýsovala hned dvojnásobná sourozenecká spolupráce, leč nemoc Ondřeje Kašeho rozhodla jinak.
 • „Tadeáše známe delší dobu, má u nás za sebou více vynikajících zápasů, které vyhrál.
 • Trenér Radim Rulík opět pozval několik hokejistů, kteří v tomto ročníku tvoří kostru národního týmu – zároveň dal ale šanci také debutantům i těm, kteří se do mezistátní akce zapojí po dlouhých letech.
 • Mnozí z nominovaných hráčů se představí we na květnovém šampionátu v Praze an Ostravě.
 • V hlavním zápase se představí Petr „Monster“ Kníže a Steven Krt, který má v současné době em kontě čtyři výhry v řadě.

William Kassouf se perform hry pustil z . big blindu, který bránil před klasickým open raisem Dragose Trofimova. Poté mhh flopu check callnul soupeřův c-bet a na turnu 5 už čelil allinu. Will Kassouf nakonec ještě zahodil a new nechal si svých 65K na další hru. Aktuální dění jednoho stolu také můžete sledovat mhh placeném webu i s odkrytými kartami všech hráčů. Světovou sérii má ve své moci exkluzivně společnost pokerGO, kde lze zaplatit měsíční členství za pouhých 10 dolarů. Změny ve sparťanské sestavě pro ligový zápas v Jablonci se čekaly.

2017, Nová Kniha Pro Děti O Rudolfínské Praze

Sportovně si to určitě zaslouží, “ přidal se k Pínovi promotér RFA Boris Marhanský. Nic ovšem naplat, nízká produktivita Finy trápí po celou sezonu a díky minimu střeleckých šancí zatím hráči Suomi kromě Švýcarů ještě nikoho neporazili. O finském vítězství ngakl rozhodla až třetí část, kdy Juha Jääskä, Oliwer Kaski a konečně i Niko Huuhtanen zasypali Švýcary třemi góly sixth is v rozmezí sedmi minut. Ačkoli se mezi tyto trefy vešla i jedna švýcarská, disciplinovaný výkon” “dovedl svěřence Jukky Jalonena k zisku tří bodů.

Michal Mrakeš otevřel cutoff částkou na 8K, kterou za ním sedící Rifat Palevic 3-betnul na 34K. Mraky si dal chvilku na čas a new poté dorovnal. Palevic na flopu A J T c-betnul 23K, které Michal check callnul.